wtorek, 2 marca 2010

salt & pepper

tak a propos urządzania naszego mieszkanka, zrodził się pomysł na oryginalny zestaw salt & pepper.
Obeszłam masę sklepów o tematyce - do kuchni, w poszukiwaniu ciekawych dodatków. Brakowało mi takiego zestawu, więc głownie na nim się skupiłam. Wyboru specjalnego nie było, bo albo całe w chromie albo dla urozmaicenia drewniane. Ciężko mi było znaleźć coś pomiędzy a jak już znalazłam to łapałam się, najpierw za głowę a później za kieszeń ;)
Koniec, końców wybawiła mnie z opresji Gwiazdka bożonarodzeniowa przynosząc mi pod choinkę dwa piękne bambusowe młynki, pozostało rzec " do dzieła" i oto powstał. Dokupiłam jeszcze do niego dwie toczone drewniane solniczko-pieprzniczki i oto jest całość.3 komentarze:

miško pisze...

Śliczne te młyneczki do soli i pieprzu i bardzo praktyczne

Narcos pisze...

Naprawdę fajnie wyglądają:) faktem jest że dziś kupienie oryginalnych solniczek, które nie są w jedynym słuszny ikeowskim lub pochodnym stylu jest trudne. Ale polecam pchli targ, czasami zdarzają się fajne bibeloty mosiężne czy szklane... no i oczywiście drewniane młynki do kawy czy pieprzu, które można oryginalnie przerobić :)

miško pisze...

O tak - Szprota często tam zagląda i jest po prostu cudowna z tymi swoimi kreatywnymi hendmejdami :) no i jest najukochańsza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...